Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Tegoroczny 1 września znacznie różnił się od tych, które odbywały się dotychczas. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego miała zupełnie inny przebieg w stosunku do lat ubiegłych. O godzinie 8.00 na sali WDK w Bukówcu Górnym zebrali się wyłącznie uczniowie klasy I, ich rodzice oraz nauczyciele z panem Dyrektorem Danielem Piaseckim na czele.

INFO - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021:

1 WRZEŚNIA 2020 roku

8.00 - Inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego na sali WDK w Bukówcu Górnym oraz Pasowanie na ucznia Klasy 1 SP.

Na godzinę 8.00 zapraszamy WYŁĄCZNIE uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa.

9.00 - Inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego dla klas 2 - 8 SP

Uczniowie przychodzą do szkoły i udają się od razu do swoich klas (lista klas poniżej). Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

Lista klas:

Dzień Dziecka 2020

Tak jak na powyższym zdjęciu bawiliśmy się jeszcze rok temu. Niestety dziś to niemożliwe.

Mimo wszystko nie zapominamy o naszych DZIECIACH w szkole i składamy w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli, Rady Rodziców i Wszystkich pracowników szkoły życzenia zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień, spełnienia marzeń oraz oczywiście wymarzonych świadectw na koniec roku szkolnego.

Na pociechę małe wspomnienia sprzed lat.... zabawy i różne wyzwania i wszystkie twarze roześmiane... Zapraszam na małą podróż przez ostatnie 12 lat święta, które 1 czerwca odbywało się w naszej szkole (kolejność zdjęć przypadkowa):

KLIK

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 657 gości oraz 0 użytkowników.