Akcja "Jabłuszko"

We wtorek 11 października 2016r. Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej Jabłuszko, organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 9 i Szkołę Podstawową nr 5 w Lesznie.

Sprzedawaliśmy jabłka. Cała społeczność szkolna okazała duże zainteresowanie, tak bardzo, że zabrakło jabłek, a karton owoców dowieziony w środę został opróżniony w kilka minut i jeszcze byli chętni na jabłuszka.

To pokazuje, że potrafimy i chcemy pomagać, a kolejne akcje mogą być z powodzeniem organizowane w Naszej Szkole. Wspólnie zebraliśmy 414,01zł. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Dobrochny Dudziak, która od urodzenia potrzebuje ciągłej pomocy medycznej. Wielkie DZIĘKUJĘ dla wszystkich.