Rekordowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole

15 stycznia 2017 roku, odbył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stało się już tradycją, że co roku włączamy się w tę akcję, nie inaczej było tym razem. Wolontariuszki WOŚP z Zespołu Szkół w Bukówcu Górnym kwestowały na rzecz orkiestry w swojej rodzinnej miejscowości.

Prawdziwie zimową pogodę, rozgrzały otwarte serca bukówczan. Nie szczędzili oni grosza, dzięki czemu zebraliśmy największą w dotychczasowej historii zbiórek kwotę 1685,76 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za hojność i wsparcie naszych działań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku środki zgromadzone na koncie fundacji  zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.