Trening z Mistrzem

W dniu 19 stycznia zjawił się w naszej szkole niezwykły gość. Do sekcji gimnastycznej UKS Sokolik przyjechał Pan Krzysztof Hubert - Mistrz Świata w Akrobatyce sportowej. Pan Krzysztof jest trenerem Akrobatyki Sportowej w szkole Artystyczno Akrobatycznej w Poznaniu, menedżerem sportu i można by jeszcze wymienić całkiem długą listę jego zajęć, czy pasji. Dlatego tym bardziej się cieszymy, że znalazł czas, by przyjechać do Bukówca i z nami po prostu potrenować.

Dziewczęta z sekcji gimnastycznej mogły zobaczyć naprawdę najwyższą półkę ćwiczeń gimnastycznych i akrobatycznych. Trzygodzinny trening zleciał bardzo szybko,  jednak najważniejsze, że sporo się nauczyły i dowiedziały. Bezcenne wskazówki mistrza będą mogły wykorzystać podczas dalszej nauki na swoich treningach.

Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi za te odwiedziny i podzielenie się swoja wiedzą oraz umiejętnościami. Liczymy, że w przyszłości będziemy mogli znów się zobaczyć na kolejnych treningach.

Podziękowania kierujemy również do naszego Pana dyrektora, który logistycznie zajął się zorganizowaniem tego spotkania.

Zdjęcia można obejrzeć w GALERII.