Aktualności

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia odbył się kolejny finał WOŚP, tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbierała środki, które mają być przeznaczone na wyrównanie szans w opiece nad noworodkami. Nasza szkoła tradycyjnie przyłącza się do tej ogólnopolskiej kwesty na rzecz ratowania i zapewnienia godnej opieki chorym.

W mroźny, niedzielny poranek cztery wolontariuszki naszej szkoły zbierały datki do puszek przed każdą mszą świętą. Bukówczanie,  jak zwykle nie szczędzili grosza by wesprzeć  polską medycynę dziecięcą. W wyniku przeprowadzonej zbiórki zasililiśmy konto fundacji kwotą 1648,70zł.

W imieniu całego sztabu WOŚP  w Lesznie serdecznie dziękujemy za okazane dobro, które zawsze wraca – czego serdecznie Wam, drodzy darczyńcy życzymy.

Nasza szkoła włączyła się również artystycznie w finał Orkiestry. Dziewczęta z sekcji gimnastyczno akrobatycznej UKS Sokolik wystąpiły z dwoma pokazami w Zespole Szkół w Brennie, gdzie również odbywała się impreza WOŚP. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła występy gromkimi brawami. Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do tej akcji.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.