Gminne Halowe Zawody w Piłce Nożnej SP i Gimnazjum 2018

Dnia 8 marca na włoszakowickiej hali odbyły się Gminne Halowe Zawody w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z naszej gminy, wystawiając reprezentacje chłopców i dziewcząt. Nasza szkoła również wzięła udział w zawodach i mimo, iż na co dzień nie mamy okazji grać w piłkę halową, to obie nasze drużyny bardzo dzielnie walczyły o jak najlepszy wynik.

W wyniku rywalizacji chłopców ostatecznie nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce, przegrywając trzy i wygrywając jedno spotkanie. Z kolei dziewczęta stanęły na drugim stopniu podium po zwycięskim meczu z rywalkami z Dłużyny i bardzo zaciętym, choć niestety przegranym spotkaniu z zawodniczkami z Krzycka Wlk.

Z kolei dnia 15 marca do swojej rywalizacji stanęły klasy gimnazjalne, wspierane przez siódmoklasistów. Obie nasze reprezentacje z ogromną determinacją i zaangażowaniem przystąpiły do wszystkich swoich meczy. Było bardzo dużo twardej walki, sporo taktyki i i niezwykłe emocje. Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany, o czym świadczy wiele spotkań zakończonych remisami. Ostatecznie chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu, a dziewczęta trochę pechowo, bo przegrywając różnicą bramek, znalazły się na ostatnim piątym miejscu. Nie mniej jednak obie reprezentacje zaprezentowały się bardzo dobrze i zawsze walczyły do końca nie odpuszczając swoim rywalom.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, grę fair play i ogromne zaangażowanie podczas rozgrywek. Podziękowania kierujemy również do pana Łukasza Koniecznego, który dzielnie wspierał nasze drużyny z ławki trenerskiej.