Wyjazd na spektakl klas I i III

W czwartek 22 marca uczniowie klasy I i III wraz z opiekunkami W. Zając, M. Zając oraz M. Drobnik  wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, aby obejrzeć spektakl Kuba i Buba czyli savoir – vivre dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa.

Spektakl traktował o niesfornych bliźniakach Kubie i Bubie, którzy wciąż na nowo uczyli się na własnych błędach czym jest owy savoir – vivre. Pomagał im w tym wielbiciel babci bliźniaków, pan Waldemar oraz jego robot BonTon. Spektakl obfitował w wiele zabawnych dialogów wywołujących śmiech wśród małych odbiorców. Uwagę przyciągały ciekawe charakteryzacje i rekwizyty, szczególnie świecąca scenografia gabinetu pana Waldemara i srebrny kostium BonTona oraz kolorowe światła laserowe.

Uczniowie aktywnie uczestnicząc w spektaklu przypomnieli sobie zasady dobrego zachowania, o których należy pamiętać codziennie.