Zbiórka karmy dla zwierząt

W minionym miesiącu z inicjatywy pedagoga szkolnego została  przeprowadzona w naszej szkole zbiórka karmy dla zwierząt. Uczniowie  wykazali się niezwykłą wrażliwością  oraz wspaniałą organizacją. Szybko zebrali bardzo dużą ilość przysmaków dla podopiecznych grupy „Boszkowskie koty” oraz  „Przygarnij łapę”. Dary, dzięki uprzejmości pana Tomasza Raszewskiego  zostały przewiezione  do wolontariuszy, którzy zajmują się w tych placówkach bezdomnymi kotami i psami.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom i rodzicom, którzy postanowili zadbać o naszych „braci mniejszych”. Starajmy się dostrzegać wokół siebie nie tylko innych ludzi, ale również zwierzęta. „Bracia mniejsi” nie potrafią mówić i często ich potrzeby pozostają niezauważone. Dla wielu ludzi zwierzęta są jednak najlepszymi przyjaciółmi - szczerymi i naturalnymi.