Konkurs LOP i nadleśnictwo Włoszakowice

Podsumowanie konkursów organizowanych przez LOP i nadleśnictwo Włoszakowice
W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną ani w tym, ani w poprzednim roku szkolnym nie odbyły się podsumowania konkurów pt. „Mój las” organizowanych przez Ligę Ochrony Przyrody w przyjętej wcześniej formie. W połowie maja 2021 roku prezes Zarządu LOP Oddziału Leszno pan Dariusz Kociubiński  przekazał do szkoły dyplomy i nagrody rzeczowe dla narodzonych i wyróżnionych uczniów.

W miniony piątek dyrektor Daniel Piasecki  wręczył uczniom przekazane materiały oraz pogratulował wyróżnionym. Wśród wyróżnionych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 byli: Adam Kazubski, Barbara Lipowy i Hubert Sterna z III klasy oraz Wiktoria Maciejewska z obecnej VI klasy, natomiast w roku szkolnym 2020/2021: Weronika Dolata i Marta Jakubowska z III klasy.

Poza tym część dzieci w zeszłym roku szkolnym przystąpiła do konkursu plastycznego pt. „Wiosna w lesie” zorganizowanego z okazji 100- lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Podsumowanie tego konkursu odbyło się w sobotę przy Leśniczówce na Krzyżowcu. Uczniowie z klasy III Hubert Sterna zajął w nim I miejsce, a Milena Kozica otrzymała wyróżnienie.
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Wioletta Zając