Warsztaty plastyczne w bibliotece

Na zaproszenie pani Natalii Malanowskiej z Biblioteki Publicznej w Bukówcu Górnym, we wtorek, 7 kwietnia 2022r. uczniowie klasy I mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Po zapoznaniu się z celem spotkania i sposobami pracy, dzieci z radością przystąpiły do wykonywania zakładek do książek. Każdy wykonał przynajmniej jedną zakładkę. Były one kolorowe, w wiosenne lub wielkanocne wzory i bardzo oryginalne. Piękne zakładki nie tylko będą cieszyć oko młodszego czytelnika, ale staną się też inspiracją do częstszego czytania książek.

Przy okazji naszego pobytu w bibliotece uczniowie wypożyczyli koleje książki. Dziękujemy pani bibliotekarce za zaproszenie i przeprowadzenie dla nas ciekawych warsztatów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.