Aktualności

Nietypowa lekcja edukacji plastycznej.

Dnia 8 czerwca 2022r. uczniowie klasy II będąc już prawie u progu klasy III i w przeddzień swojej wycieczki do Wrocławia, mieli okazję na wykonanie wspólnej pracy plastycznej w terenie. Tematem pracy była wiosenna, kwitnąca łąka. Uczniowie wykonali ją na folii stretchowej rozpostartej między dwoma drzewami umiejscowionymi przy głównym budynku dużej szkoły. Malując farbami stworzyli wspólnie piękną pracę, integrując się jeszcze bardziej ze sobą. Zadanie to było pracochłonne, ale drugoklasiście świetnie się przy tym bawili, a starsi koledzy trochę z zazdrością przyglądali się temu i komentowali, iż oni czegoś takiego jeszcze nie robli. Choć efekt jest niezbyt trwały, bo padający deszcz może zmyć kolorowe dzieło klasy II, to choć przez chwilę nacieszy oczy innych osób. Poprzez tę lekcję uczniowie po raz kolejny mogli malować na innym materiale, niż papier i wyszli z klasy, aby przy pięknej pogodzie cieszyć się z efektów swojej pracy, swoją obecnością oraz zbliżającymi się wakacjami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. Teodora Kurpisza

w Bukówcu Górnym

ul. Powstańców Wlkp. 114
64 -140 Włoszakowice
woj. wielkopolskie

T: +48 65 5 372 207
F: +48 65 5 372 207
E: bukzs@wp.pl

Najczęściej oglądane

Odwiedza nas 618 gości oraz 0 użytkowników.