Aktualności

KONKURS NA CERTYFIKAT „TABLICZKA MNOŻENIA”

Dnia 30 maja 2022r. czworo uczniów z klasy III, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji przeprowadzonych wewnątrz klasy przystąpiła z ochotą do konkursu na możliwość otrzymania Certyfikatu „Tabliczka Mnożenia”. Celem konkursu była popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100.

Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie bezbłędnie 20 działań w czasie 3 minut. Nad prawidłowym przebiegiem kokursu czuwała komisja egzaminacyjna w skład, której weszły matematyczka p. Jadwiga Paprocka – Lempe oraz wychowawczyni klasy III p. Magdalena Miś. Mistrzami mnożenia zostali Karol Jasiński i Dawid Golczak.

Certyfikat potwierdzający znajomość tabliczki mnożenia zostanie wręczony uczniom na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Wszystkich uczestników konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. Teodora Kurpisza

w Bukówcu Górnym

ul. Powstańców Wlkp. 114
64 -140 Włoszakowice
woj. wielkopolskie

T: +48 65 5 372 207
F: +48 65 5 372 207
E: bukzs@wp.pl

Najczęściej oglądane

Odwiedza nas 617 gości oraz 0 użytkowników.