Wyjazd na Krzyżowiec

17 października 2022 roku uczniowie klasy VI z opiekunką Wiolettą Zając uczestniczyli w podsumowaniu akcji Sprzątania Świata na Krzyżowcu. Impreza przygotowana została przez Gminny Zakład Komunalny Włoszakowice i Nadleśnictwo Włoszakowice. Uczestniczyły w niej wszystkie szkoły z terenu naszej gminy oraz delegacja ze Środowiskowego Domu Samopomocy we Włoszakowicach. Największą atrakcją pobytu w lesie było wspólne grzybobranie, a na koniec przeliczanie zebranych zbiorów. Tradycyjnie, po wykonaniu zadań odbyło się smażenie kiełbasek przy ognisku. Podsumowania imprezy dokonał pan Krzysztof Kaczmarek oraz Nadleśniczy pan Tomasz Furmańczak. Na pamiątkę spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, które wręczył pan Marek Wąsowicz. Była to bardzo udana impreza ekologiczna, która miała miejsce w pięknej scenerii polskiej, złotej jesieni.

Zapraszamy do galerii zdjęć.