Aktualności

Mikołajki w klasach I - III

6 grudnia w czerwonej szkole był dniem, w którym zdecydowanie królował kolor czerwony. Wszystko za sprawą mikołajek, uczniów i ich wychowawczyń, którzy w tym dniu przyszli poubierani w mikołajkowe czapki i ubrania w tymże kolorze.  Dzieci w klasie I ubierały choinkę, słuchały bajek czytanych przez nauczyciela, ozdabiały pierniki, wyturlały za pomocą kostki Św. Mikołaja. W klasie II  było dekorowanie bombek i zawieszanie na choince, opis Mikołaja w formie ustnej i pisemnej, a na wf ćwiczenia przy świątecznych piosenkach.  Dzieci szukały również słodyczy. Natomiast w klasie III choinka ubrana w piątek,   6 grudnia  rozbłysnęła kolorowymi światełkami. Uczniowie redagowali opis Świętego Mikołaja, a następnie go narysowali. Sprawdzali swoje wiadomości na stronie Wordwall, śpiewali piosenki, zajadali się pierniczkami oraz nagrali mikołajkowe życzenia dla kolegi, który rozchorował się i nie mógł uczestniczyć w tym wesołym dniu. To był bardzo miły dzień.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 601 gości oraz 0 użytkowników.