Aktualności

Certyfikat Dobrze Czytam 2023

Dzień 24 stycznia 2023 roku zapisze się w pamięci ośmiorga uczniów klas II i III, gdyż właśnie tego dnia przystąpili do swojego pierwszego egzaminu, który sprawdzał umiejętność pięknego, płynnego czytania i co najważniejsze, czytania ze zrozumieniem. Uczniowie doskonale poradzili sobie z przygotowanym wcześniej tekstem oraz zupełnie nowym, przygotowanym przez polonistkę.

Komisja oceniająca umiejętności czytelnicze uczniów w składzie: dyrektor szkoły pan Daniel Piasecki, polonistka pani Anna Grochowczak oraz wychowawczyni klasy II pani Wioletta Zając oraz pani Magdalena Drobnik, wychowawczyni klasy III, po przesłuchaniu uczestników stwierdziła, iż wszyscy pozytywnie zaliczyli egzamin.

Miłosz Dudek, Anna Maćkowiak, Nina Ratajszczak, Stanisław Skrzypczak, Klaudia Czapczyńska, Maja Obiegała, Pola Owsianna i Zofia Szymaniak, odbiorą certyfikat Dobrze czytam w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły podczas uroczystego apelu na zakończenie roku szkolnego.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 859 gości oraz 0 użytkowników.