Aktualności

Spotkanie z policjantam

W trosce o bezpieczeństwo uczniów z klas młodszych w czasie nadchodzących ferii zimowych, 25 stycznia 2023 roku zorganizowane zostało spotkanie z funkcjonariuszem z Posterunku Policji we Włoszakowicach sierżantem Maciejem Ratajczakiem. Podczas prezentacji multimedialnej odbyła się pogadanka na temat zagrożeń mogących pojawić się w czasie ferii. Najwięcej czasu poświęcono omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych, jak również innych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy prawidłowo zachować się pozostając w domu, na drodze, w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych, na wyjeździe w górach. Przypomnieli sobie ważne numery telefonów alarmowych oraz zasady postępowania podczas wzywania odpowiednich służb. Dzieci z zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Na zakończenie uczniowie mieli czas na zadawanie pytań panu policjantowi. Dzieci podziękowały drobnymi upominkami za ciekawą lekcję. Nie obyło się bez wykonania pamiątkowych zdjęć. Funkcjonariusz zakończył spotkanie życząc wszystkim bezpiecznych i udanych ferii.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 259 gości oraz 0 użytkowników.