XXXI Finał WOŚP

ycznia odbył się kolejny finał WOŚP pod hasłem „ Chcemy wygrać

z sepsą!  Gramy dla wszystkich - małych i dużych". Tym razem zebrane fundusze będą przekazane na  zakup dla szpitali urządzeń pozwalających na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Nasza szkoła tradycyjnie przyłączyła  się do tej ogólnopolskiej kwesty. W dość zimny i momentami śnieżny niedzielny poranek sześć wolontariuszek naszej szkoły zbierało datki do puszek. Mieszkańcy Bukówca,  jak zwykle nie pozostali obojętni na tę akcję i otwarli swoje serca, a także portfele. Zuzanna, Gabriela, Wiktoria, Alicja, Dobrochna i Maja zebrały łącznie 2748, 1 zł.

Dziękujemy bukówczanom za ich gest, a naszym wolontariuszkom gratulujemy prawidłowej postawy.

Do zobaczenia za rok!