Aktualności

XXXI Finał WOŚP

ycznia odbył się kolejny finał WOŚP pod hasłem „ Chcemy wygrać

z sepsą!  Gramy dla wszystkich - małych i dużych". Tym razem zebrane fundusze będą przekazane na  zakup dla szpitali urządzeń pozwalających na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowego i skutecznego leczenia antybiotykami. 

Nasza szkoła tradycyjnie przyłączyła  się do tej ogólnopolskiej kwesty. W dość zimny i momentami śnieżny niedzielny poranek sześć wolontariuszek naszej szkoły zbierało datki do puszek. Mieszkańcy Bukówca,  jak zwykle nie pozostali obojętni na tę akcję i otwarli swoje serca, a także portfele. Zuzanna, Gabriela, Wiktoria, Alicja, Dobrochna i Maja zebrały łącznie 2748, 1 zł.

Dziękujemy bukówczanom za ich gest, a naszym wolontariuszkom gratulujemy prawidłowej postawy.

Do zobaczenia za rok!

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. Teodora Kurpisza

w Bukówcu Górnym

ul. Powstańców Wlkp. 114
64 -140 Włoszakowice
woj. wielkopolskie

T: +48 65 5 372 207
F: +48 65 5 372 207
E: bukzs@wp.pl

Najczęściej oglądane

Odwiedza nas 938 gości oraz 0 użytkowników.