Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

W tym roku wyjątkowo rok szkolny rozpoczęliśmy nie 1, a 4 września. O godzinie 8.00 uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na WDK aby zacząć nowy rok szkolny 2023/2024. Rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego, następnie Pan Dyrektor Daniel Piasecki powitał wszystkich zebranych, a szczególnie siedemnaścioro pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają edukację w naszej szkole. Następnie wręczył kwiaty i nagrodę pani Wioletcie Zając z okazji jubileuszu 25 lat pracy. Uczniowie klasy I złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez Pana Dyrektora , po czym otrzymali legitymacje szkolne oraz upominki od Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego. W dalszej kolejności przedstawiono wychowawców poszczególnych klas, a potem uczniowie udali się na lekcje wychowawcze do sal. O godzinie 9.30 udaliśmy się do kościoła na mszę św. Po mszy oddaliśmy hołd pomordowanym w czasie wojen , zapalając znicze pod tablicami z nazwiskami poległych bukówczan.

Zapraszamy do galerii zdjęć.