Plan 5-6 SP

5 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 język angielski II.1.
5 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
matematyka
5 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
matematyka
5 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
muzyka
5 SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
j.polski
5 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 29)
08:55 - 09:40 matematyka
5 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
język angielski II.1.
5 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
j.polski
5 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 29)
historia
5 SP - Owsianna H. (klasa nr 29)
matematyka
5 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
09:50 - 10:35 j.polski
5 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
5 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
technika
5 SP - Mania M. (klasa nr 29)
j.polski
5 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 29)
historia
5 SP - Owsianna H. (klasa nr 29)
10:55 - 11:40 wychowanie fizyczne
5 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
zaj.z.wych
5 SP - Grygiel I. (klasa nr 29)
biologia
5 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
geografia
5 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 29)
j.polski
5 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 29)
11:50 - 12:35

FAKULTET

matematyka

plastyka
5 SP - Górna I. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
5 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
język angielski II.1.
5 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
religia
5 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)
12:45 - 13:30 informatyka
5 SP - Kowalczyk-Praiss K. (Pracownia informatyczna (10))
wychowanie fizyczne
5 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
5 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)

6 A SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45

FAKULTET

matematyka

wychowanie fizyczne
6 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
technika
6 A SP - Mania M. (klasa nr 27)
matematyka
6 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
matematyka
6 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
08:55 - 09:40 historia
6 A SP - Owsianna H. (klasa nr 27)
plastyka
6 A SP - Górna I. (klasa nr 27)
historia
6 A SP - Owsianna H. (klasa nr 27)
j.polski
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
język angielski II.1.
6 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
09:50 - 10:35 matematyka
6 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
język angielski II.1.
6 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
matematyka
6 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
geografia
6 A SP - Konieczny Ł. (klasa nr 27)
informatyka
6 A SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
10:55 - 11:40 religia
6 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)
zaj.z.wych
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
muzyka
6 A SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
język angielski II.1.
6 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
religia
6 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)
11:50 - 12:35 j.polski
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
biologia
6 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
6 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 j.polski
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
j.polski
6 A SP - Mierzyńska A. (klasa nr 27)
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne
6 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)

6 B SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45

FAKULTET

matematyka

wychowanie fizyczne
6 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
historia
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
historia
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
informatyka
6 B SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
08:55 - 09:40 język angielski II.1.
6 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
biologia
6 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
technika
6 B SP - Mania M. (klasa nr 28)
geografia
6 B SP - Konieczny Ł. (klasa nr 28)
j.polski
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
09:50 - 10:35 j.polski
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
plastyka
6 B SP - Górna I. (klasa nr 28)
matematyka
6 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
matematyka
6 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
język angielski II.1.
6 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
10:55 - 11:40 matematyka
6 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
zaj.z.wych
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
j.polski
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
j.polski
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
matematyka
6 B SP - Paprocka J. (klasa nr 28)
11:50 - 12:35 religia
6 B SP - Banaszak J. (klasa nr 28)
j.polski
6 B SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
język angielski II.1.
6 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
wychowanie fizyczne
6 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 religia
6 B SP - Banaszak J. (klasa nr 28)
muzyka
6 B SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne
6 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
6 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.