Plan klas 4, 6

4 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 28)
technika
4 SP - Mania M. (klasa nr 28)
język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
informatyka
4 SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
08:55 - 09:40 matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 28)
język angielski
4 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 28)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
historia
4 SP - Owsianna H. (klasa nr 28)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 28)
09:50 - 10:35 j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
zaj.z.wych
4 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 28)
matematyka
4 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 28)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
10:55 - 11:40 przyroda
4 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
plastyka
4 SP - Szczepaniak A. (klasa nr 28)
wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
muzyka
4 SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
religia
4 SP - Banaszak J. (klasa nr 28)
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
4 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 28)
przyroda
4 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
4 SP - Banaszak J. (klasa nr 28)
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne
4 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)

6 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 muzyka
6 SP - Grochowczak A. (klasa nr 29)
plastyka
6 SP - Szczepaniak A. (klasa nr 29)
geografia
6 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 29)
biologia
6 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
historia
6 SP - Owsianna H. (klasa nr 29)
08:55 - 09:40 j.polski
6 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 29)
matematyka
6 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
technika
6 SP - Mania M. (klasa nr 29)
język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 29)
09:50 - 10:35 matematyka
6 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
zaj.z.wych
6 SP - Grygiel I. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
6 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
matematyka
6 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
matematyka
6 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 29)
10:55 - 11:40 wychowanie fizyczne
6 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
6 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 29)
religia
6 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 29)
język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
11:50 - 12:35 informatyka
6 SP - Kowalczyk-Praiss K. (Pracownia informatyczna (10))
wychowanie fizyczne
6 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
6 SP - Banaszak J. (klasa nr 29)
j.polski
6 SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 29)
Fakultet matematyka
6 SP - Paprocka J. (klasa nr 29)
12:45 - 13:30 historia
6 SP - Owsianna H. (klasa nr 29)
język angielski
6 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 29)
wychowanie fizyczne
6 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 487 gości oraz 0 użytkowników.