Previous Next

To już po raz piąty Samorząd Uczniowski działający przy naszej szkole postanowił  przeprowadzić akcję promującą zdrowe odżywanie a zarazem mającą charytatywny wymiar. Akcja „ Zdrowe Śniadanie”, która  polegała na sprzedaży wcześniej przygotowanych kanapek  i rozprowadzaniu ich wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły, w tym roku znów cieszyła się  bardzo dużym zainteresowaniem i trwała niemalże od początku października do 18 grudnia. W każdy wtorek sprzedawaliśmy około 130 kanapek.

„Nadziei blask…”

Już słychać kolędy, już pachnie świętami. To znów minął kolejny rok i nadszedł ten czas, czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

W minioną niedzielę uczniowie klasy VI oraz chór szkolny wprowadzili mieszkańców Bukówca Górnego w magiczny przedświąteczny nastrój, przedstawiając widowisko jasełkowe.  Wśród publiczności obecni byli również zaproszeni goście:  ksiądz proboszcz Marek Kantecki, sekretarz gminy Monika Klemenska, przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz, radni Bartosz Zając i Mariusz Szady oraz sołtys wsi Tadeusz Malepszy. Licznie zgromadzoną publiczność  powitał  dyrektor SP w Bukówcu  Górnym  Daniel Piasecki.

Szkolny Zespół Regionalny - występuje i świętuje!

Cztery miesiące bieżącego roku szkolnego były dla Zespołu niezwykle pracowite .

Nowy rok szkolny zaczęliśmy szczęśliwie zwycięstwem na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych w Szreniawie. Jeszcze we wrześniu wystąpiliśmy na Pożegnaniu Lata w Boszkowie i na Festynie Szkolnym. Następne występy to:

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.