Aktualności

Zapraszamy wszystkich, związanych w jakikolwiek sposób z naszą szkołą do wspólnego „kręcenia kilometrów”.

Wystarczy posiadać telefon z aplikacją „endomondo”, zarejestrować się i dołączyć do rywalizacji.

Przygotowaliśmy 4 kategorie:

Po otwarciu szkolnej kuchni w każdą środę gromadzili się w niej młodzi adepci sztuki pieczenia, by poznać tajniki powstawania nieodłącznego przysmaku związanego ze zbliżającymi się świętami - pierników. Prawie trzydziestoosobowa grupa chętnych uczniów od klasy IV SP do II gimnazjum, podzielona na mniejsze zespoły, poznała proces powstawania ciasta, a następnie sama je wykonała.

Tegoroczne szkolne jasełka bożonarodzeniowe już za nami... Odbyły się w niedzielę 17 grudnia na bukówieckiej sali, która wypełniła się po brzegi. Donoszono wszelkie szkolne krzesła, ale i tak zabrakło!

W tym roku Jasełka przygotował Szkolny Zespół Regionalny z paniami Zofią i Barbarą Dragan. Na scenie wystąpili wszyscy członkowie Zespołu i Kapeli, a  więc 42 dwóch artystów w wieku od 5 do 17 lat.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com. Zarządzanie i zmiany Dariusz Wandolski.

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.