Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Tegoroczny 1 września znacznie różnił się od tych, które odbywały się dotychczas. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego miała zupełnie inny przebieg w stosunku do lat ubiegłych. O godzinie 8.00 na sali WDK w Bukówcu Górnym zebrali się wyłącznie uczniowie klasy I, ich rodzice oraz nauczyciele z panem Dyrektorem Danielem Piaseckim na czele.

INFO - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021:

1 WRZEŚNIA 2020 roku

8.00 - Inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego na sali WDK w Bukówcu Górnym oraz Pasowanie na ucznia Klasy 1 SP.

Na godzinę 8.00 zapraszamy WYŁĄCZNIE uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa.

9.00 - Inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego dla klas 2 - 8 SP

Uczniowie przychodzą do szkoły i udają się od razu do swoich klas (lista klas poniżej). Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

Lista klas:

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 1669 gości oraz 0 użytkowników.