Akcja „ Zdrowe Śniadanie” 2017

To już po raz piaty Samorząd Uczniowski działający przy naszej szkole postanowił  przeprowadzić akcję promującą zdrowe odżywanie a zarazem mającą charytatywny wymiar. Akcja „ Zdrowe Śniadanie”, która  polegała na sprzedaży wcześniej przygotowanych kanapek  i rozprowadzaniu ich wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły, w tym roku cieszyła się rekordowym  zainteresowaniem i trwała już od początku października do 19 grudnia.

Akcję finansowo i rzeczowo wsparła jak zwykle duża liczba ludzi dobrego serca. Byli wśród nich ks. proboszcz, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy włączyli się w to dzieło niesienia pomocy. Szczególne jednak podziękowania należą się dziewczętom przygotowującym kanapki oraz paniom Annie Knop oraz Małgorzatom: Wojciechowskiej, Woźnej i Samol - Koniecznej  za opiekę nad przeprowadzeniem akcji i regularne dostarczanie świeżych warzyw.

Dzięki akcji, nie tylko zapewnialiśmy uczniom zdrowe drugie śniadanie, ale również udało nam się uzbierać rekordową sumę 1770zł, którą Samorząd Uczniowski postanowił w tym roku przeznaczyć na leczenie i rehabilitację chorej na nowotwór nauczycielki naszej szkoły pani Edyty Ordon-Grobeckiej. Do tej kwoty dołączamy życzenia zdrowia, wiary i siły w walce z chorobą. Czekamy na Panią!