Aktualności

Gwiazdor w czerwonej szkole

22 grudnia w  ostatni dzień przed świętami, w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Po trzech pierwszych lekcjach nastał czas, aby przygotować klasę na to wydarzenie. Niemałe zniecierpliwienie i podekscytowanie można było zauważyć w czerwonej szkole, gdzie pierwszoklasiści i trzecioklasiści ustawiali stoły i krzesła, kładli sianko pod obrusek i starali się, aby w klasie zapanowała rodzinna, świąteczna atmosfera. 

W końcu przyszedł czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd. Niemałym zaskoczeniem, połączonym z radością no i może trochę  strachem, była wizyta w klasach dwóch gwiazdorów, którzy przybyli z workiem upominków dla dzieci. Jednak najpierw trzeba było zaśpiewać kolędę i  skoczyć przez laskę, co wcale nie było łatwym zadaniem.  Najodważniejsi mogli uściskać gwiazdora.

Obiecując dobre zachowanie w szkole i w domu, uczniowie pożegnali niecodziennych gości  mając nadzieję na spotkanie w przyszłym roku.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.