Wyjazd na przedstawienie

21 stycznia 2020 roku uczniowie klasy I, II i III wspólnie z wychowawczyniami i mamą jednego z uczniów wybrali się do Leszna na spektakl teatralny „Baśń o Królowej Śniegu”.

Przedstawienie przygotowane było przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji  z Krakowa. Mimo tego, że jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena jest znana i lubiana przez dzieci, to znów wywarła na wszystkich duże wrażenie. Opowieść mówi o ważnych wartościach w życiu człowieka, o przyjaźni Gerdy i Kaja oraz o rozpoznawaniu dobra i zła. Piękne dekoracje, ciekawe dialogi i wesołe, pogodne piosenki wzbudziły nasz podziw. W dodatku doskonały występ klauna i taniec baletnicy wywarły sporo pozytywnych wrażeń na widzach.

Było to jedno z lepszych przedstawień na jakie naprawdę warto było wybrać się. Po spektaklu, pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły na dalsze zajęcia.

Odwiedza nas 2049 gości oraz 0 użytkowników.