Gala Sportu Gminy Włoszakowice 2020

W Sobotę 29 lutego w Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich zgromadziły się osoby, które są związane ze sportem w naszej gminie. Wieczór ten na długo zapadnie w naszej pamięci, bowiem Gala Sportu podsumowująca Plebiscyt Sportowy Gminy Włoszakowice dostarczyła nam wielu wspaniałych wrażeń.

Punktualnie o 18 zebranych w sali trójkątnej Pałacu Sułkowskich przywitał mocnym wejściem zespół Retrospective. Następnie prowadzący Galę kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji powitał wszystkich obecnych, wśród których znaleźli się między innymi wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, sekretarz Karolina Chlebowska, Przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz, radni Rady Gminy, członkowie Kapituły, laureaci z osobami towarzyszącymi.

Następnie nadszedł czas na podsumowanie wyników Plebiscytu Sportowego w poszczególnych kategoriach. W tym roku naszą szkołę, a zarazem SKS „Sokolik” reprezentowali: Oliwia Spławska w kategorii „Młodzieżowiec Roku” oraz p. Łukasz Stachowiak w kategorii „Trener Roku”. Wyniki plebiscytu okazały się dla nas niezwykle pomyślne. Obydwoje naszych reprezentantów zyskało uznanie kapituły konkursu oraz głosujących poprzez sms-y i stanęło na najwyższych stopniach podium. Warto również dodać, że trzecie miejsce w kategorii młodzieżowej zajęła absolwentka naszej szkoły Zosia Marcinek. Wszystkim, którzy oddali na nas swoje głosy serdecznie dziękujemy.