Aktualności

Dzień Dziecka

„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

To hasło przyświecało nam 1 czerwca. Dzień Dziecka w naszej szkole był dniem wypełnionym dobrą zabawą, humorem i uśmiechem.

Obchody Dnia Dziecka do końca owiane były tajemnicą. Uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami dowiedzieli się o tym co będą robić tuż przed ich rozpoczęciem. A czekała na nich piesza wędrówka, wypełniona ciekawymi zadaniami, w wykonanie których musiała zaangażować się cała klasa.Na początek każda z klas otrzymała mapę z wyznaczoną do pokonania trasą oraz zaznaczonymi miejscami, w których musieli wykonać przeróżne zadania. Klasy I-III miały do pokonania dystans 4km natomiast starsi uczniowie musieli przemaszerować ok. 6km. Po drodze musieli m.in. wspólnie zaśpiewać piosenkę, napisać wiersz o swojej klasie, zbierali szyszki, układali napisy, musieli też spisać najlepsze klasowe wspomnienia i zrobić grupowe selfie. Meta rajdu znajdowała się na korcie, gdzie wszystkie klasy musiały zdać raport z wykonania poszczególnych wyzwań na trasie rajdu. Wszystkie klasy wykazały się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem przy wykonywaniu poszczególnych zadań na trasie. Na twarzach uczniów i ich wychowawców było widać zmęczenie trudami wędrówki, ale również radość z mile spędzonego wspólnie czasu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.