Aktualności

Mistrzostwa Rejonu w 3-boju lekkoatletycznym


Sukcesem zakończył się start w mistrzostwach rejonu (powiaty: leszczyński, gostyński, kościański, rawicki, wolsztyński) w trójboju la. Nasza bardzo młoda ale niezwykle ambitna i pracowita reprezentacja chłopców zajęła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. Sukces tym większy że byliśmy najmłodszą drużyną spośród wszystkich startujących. W zawodach mogli konkurować zawodnicy z klasy 4 lub młodsi.

Skład naszego zespołu stanowiło 2 uczniów III klasy i 3 uczniów II klasy, jest to zatem drużyna bardzo rozwojowa, której członkowie będą startować w zawodach 3-bojowych jeszcze w kolejnych latach. Mimo, tak młodego wieku nasi reprezentanci wrócili do domu z tarczą, ustanawiając wiele nowych rekordów życiowych i zdobywając kolejne doświadczenie. Z pewnością to wszystko zaprocentuje w przyszłości. Na podkreślenie zasługuje fakt, że najlepszy wynik w naszej ekipie uzyskał jeden z najmłodszych jej członków, uczeń II klasy Nikodem Kaźmierczak. Skład naszego zespołu uzupełnili: Adam Kazubski, Hubert Sterna, Dawid Golczak oraz Marcel Maćkowiak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 261 gości oraz 0 użytkowników.