Piesza wycieczka klas I-III

11 czerwca 2021 r. wszyscy uczniowie klas młodszych wybrali się na pieszą wycieczkę do Włoszakowic. Opiekę nad dziećmi sprawowały wychowawczynie i jedna z mam naszych uczniów. Pierwszym miejscem, do którego dotarliśmy był park. Tam zatrzymaliśmy się na śniadanie. Potem spacerowaliśmy po parku podziwiając pomnik przyrody, okazały platan klonolistny. Zrobiliśmy zdjęcia pod pałacem Sułkowskich, obecną siedzibą władz gminy. Przespacerowaliśmy się alejkami i doszliśmy do mini – zoo. Wszyscy z przyjemnością zjedliśmy lody, gdyż pogoda tego dnia była ku temu sprzyjająca. Następnie zwiedziliśmy zoo i podziwialiśmy znajdujące się tam zwierzęta. Wykonane tam zdjęcia będą pamiątką udanej wspólnej wycieczki. Dziękujemy pani Hani za pomoc w opiece nad dziećmi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.