XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 stycznia odbył się kolejny finał WOŚP pod hasłem „ Przejrzyj na oczy”. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbierała środki, które mają być przeznaczone na leczenie wad wzroku u dzieci. Nasza szkoła tradycyjnie przyłączyła  się do tej ogólnopolskiej kwesty na rzecz ratowania wzroku  chorym dzieciom.

W  wietrzny , niedzielny poranek cztery wolontariuszki naszej szkoły zbierały datki do puszek. Mieszkańcy Bukówca,  jak zwykle nie szczędzili  funduszy by wesprzeć  polską medycynę dziecięcą. W wyniku przeprowadzonej zbiórki zasililiśmy konto fundacji kwotą 1146,11 zł.

Serdeczne podziękowania, dla tych, którzy okazali w niedzielę swoje wielkie serca! “Sie ma” - jak by powiedział Jurek Owsiak - do zobaczenia za rok!