KONKURS NA CERTYFIKAT „TABLICZKA MNOŻENIA”

Dnia 17.02.2021r. wszyscy uczniowie klasy III wzięli udział w klasowych eliminacjach do konkursu na certyfikat „Tabliczka mnożenia”. W I części konkursu uczestnicy mieli do rozwiązania 30 działań w czasie 5 minut. Po I pisemnym etapie wychowawczyni klasy Pani Magdalena Miś wyłoniła 13 najlepszych uczniów, którzy zdobyli przynajmniej 90% poprawności w obliczeniach i tym samym zakwalifikowali się i do II etapu konkursu.

II etap konkursu, który miał również postać pisemną odbył się w dniu 23 lutego. Zadaniem uczniów było rozwiązanie bezbłędnie 20 działań w ciągu 3 minut. Działania były oceniane według wcześniej ustalonej punktacji - 1 punkt za każde poprawnie wykonane działanie.

Wyniki konkursu zostały podane do wiadomości uczniów tego samego dnia. Komisja egzaminacyjna w składzie: Pan Dyrektor Daniel Piasecki oraz Pani Jadwiga Paprocka – Lempe wyłonili zwycięzców. Zwycięzcami zostali: Apolinarski Jakub, Bajonczak Laura, Jędroszkowiak Nadia, Kaźmierczak Nikodem, Maćkowiak Dominik, Maćkowiak Marcel, Malcherek Weronika, Samol Jan, Sieracki Szymon oraz Smuk Stanisław.

Certyfikat potwierdzający znajomość tabliczki mnożenia w zakresie 100 zostanie wręczony uczniom na zakończeniu roku szkolnego.

Wszystkich uczestników konkursu serdecznie gratulujemy.