Dzień Kobiet w bibliotece szkolnej

W tym roku Dzień Kobiet świętowano aż cztery dni. Gdzie się tak działo? Takim miejscem była szkolna biblioteka, która z okazji święta wszystkich przedstawicielek tzw. płci pięknej zaprosiła wszystkich uczniów naszej szkoły do zabawy. Polegała ona na wypożyczeniu w dniach od 7 do 10 marca dowolnej książki, która nie jest lekturą szkolną, a która w tytule ma postać żeńska – mogło to być jakieś imię kobiece, słowo „dziewczyna”, „dziewczynka” itp. Wypożyczenie książki było równoznaczne z wzięciem udziału w losowaniu nagród.

Finał zabawy nastąpił 17 marca. Wtedy w obecności całej społeczności szkolnej wylosowano pięcioro czytelników, którzy otrzymali nagrody książkowe. Byli to: Igor Poniży, Nadia Jędroszkowiak, Gabriela Dudziak, Alicja Lorych, Vanessa Poloszyk.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu ekscytujących chwil z książkami.