Aktualności

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Postaw na książki”

Klasa 1 ze Szkoły Podstawowej im. ks. Teodora Kurpisza z Bukówca Górnego 21 kwietnia oficjalnie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu czytelniczego „Postaw na książki”. W bibliotece publicznej pod kierunkiem p.Natalii Malanowskiej zrealizowaliśmy pierwsze zadanie projektowe. Uczniowie wybrali dowolne książki i z dużym zaciekawieniem wyszukiwali informacje potrzebne do napisania bibliografii. Trzeba było odszukać nazwisko i imię autora, tytuł, miejsce wydania książki, nazwę wydawnictwa, rok wydania i nr ISBN. Dzięki swojej dociekliwości dzieci świetnie poradziły sobie z zadaniem. Przy okazji wizyty w bibliotece i zbliżającego się Dnia Ziemi pani bibliotekarka zapoznała nas z szeroką ofertą książek o tematyce przyrodniczej. Na zakończenie chętni uczniowie oddawali lub wypożyczali interesujące ich książki. Była to ciekawa i inspirująca lekcja.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 714 gości oraz 0 użytkowników.