Plan 7SP, 8SP

7 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 biologia
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
plastyka
7 SP - Górna I. (klasa nr 8)
j.polski
7 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 8)
biologia
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
wychowanie fizyczne
7 SP - Konieczny Ł. (hala sportowa W-ce)
08:55 - 09:40 j.polski
7 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 8)
informatyka
7 SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
wychowanie fizyczne
7 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
język angielski II.1.
7 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
7 SP - Konieczny Ł. (hala sportowa W-ce)
09:50 - 10:35 język niemiecki II.2.
7 SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
chemia
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
historia
7 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
matematyka
7 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
j.polski
7 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 8)
10:55 - 11:40 język niemiecki II.2.
7 SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
zaj.z.wych
7 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
geografia
7 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 8)
j.polski
7 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 8)
język angielski II.1.
7 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
11:50 - 12:35 matematyka
7 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
7 SP - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
matematyka
7 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
j.polski
7 SP - Mierzyńska A. (klasa nr 8)
muzyka
7 SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
12:45 - 13:30 język angielski II.1.
7 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
fizyka
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
fizyka
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
geografia
7 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 8)
zajęcia z gotowania
7 SP - Konieczny Ł. (pracownia kuchenna (43))
13:40 - 14:25 religia
7 SP - Banaszak J. (klasa nr 8)
matematyka
7 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
chemia
7 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
historia
7 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
14:35 - 15:20 religia
7 SP - Banaszak J. (klasa nr 8)

8 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 język niemiecki II.2.
8 SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
język angielski II.1.
8 SP gr. 2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
język angielski II.1.
8 SP gr. 1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
język angielski II.1.
8 SP gr. 1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
informatyka
8 SP gr. 2 - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (hala sportowa W-ce)
08:55 - 09:40 język niemiecki II.2.
8 SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (hala sportowa W-ce)
09:50 - 10:35 fizyka
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
geografia
8 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 21)
chemia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
chemia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
10:55 - 11:40 j.polski
8 SP - Owsianna H. (Pracownia fiz/chem (7))
zaj.z.wych
8 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 21)
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
biologia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
edukacja dla bezpieczeństwa
8 SP - Przewoźna E. (klasa nr 21)
11:50 - 12:35 j.polski
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
historia
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
fizyka
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
12:45 - 13:30 matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 21)
religia
8 SP - Dyba T. (klasa nr 21)
historia
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
j.polski
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
wiedza o społeczeństwie
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
13:40 - 14:25 wiedza o społeczeństwie
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
religia
8 SP - Dyba T. (klasa nr 21)
język angielski II.1.
8 SP gr. 2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
informatyka
8 SP gr. 1 - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
język angielski II.1.
8 SP gr. 2 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
14:35 - 15:20 zajęcia z gotowania
8 SP - Konieczny Ł. (pracownia kuchenna (43))
język angielski II.1.
8 SP gr. 1 - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
15:20 - 16:05 zajęcia z gotowania
8 SP - Konieczny Ł. (pracownia kuchenna (43))
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 548 gości oraz 0 użytkowników.