Aktualności

Wyjazd na przedstawienie „Alicja w zaczarowanej krainie”

Wtorkowy poranek był szczególnie miłym dniem dla uczniów klasy I i III. 16 stycznia 2018 r. uczniowie z wychowawczyniami p. M. Drobnik, W. Zając oraz panią M. Zając pojechali do Miejskiego Ośrodka  Kultury w Lesznie. Udali się tam obejrzeć przedstawienie pt. „Alicja w zaczarowanej krainie”. 

Wszyscy mieli możliwość przeniesienia się do krainy czarów i świata wyobraźni. Aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa przedstawili dzieciom niezwykłe przygody Alicji, która przypadkiem znalazła się w zaczarowanej krainie. Dziewczynka na swojej  drodze spotkała tajemniczego królika. W pogoni za nim wpadła w głęboki dół, budząc się w krainie snów, a królik został jej przewodnikiem. Na swojej drodze spotykała wiele interesujących postaci.

Ciekawa sceneria i kostiumy aktorów oraz efekty specjalne zrobiły na nas wrażenie. Najbardziej zachwycił wszystkich taniec baletnicy. Po skończonym seansie odbyły się krótkie warsztaty. Podczas nich jeden z aktorów dokonał podsumowania wiedzy widzów o teatrze. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji.

Bogatsi w nowe doświadczenia autokarem wróciliśmy na dalsze zajęcia.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.