UKS SOKOLIK

UKS_SOKOLIK.JPG
Szkolny Klub Sportowy „Sokolik” zaistniał w 1995 roku zrzeszając młodzież oraz dzieci z Szkóły Podstawowej w Bukówcu Górnym. Jego głównym zadaniem było i jest zapewnienie uczniom wszechstronnego i harmonijnego rozwoju fizycznego oraz stworzenie warunków do kształtowania własnej osobowości i cech charakteru.
Sekcja gimnastyczna, od której wszystko się zaczęło, skupiała się wtedy głównie na przygotowywaniu pokazów na różne imprezy i uroczystości. Nie inaczej jest obecnie, jednak działalność Szkolnego Klubu Sportowego "SOKOLIK" zakończyła się w 2011 roku, a historia Klubu zaczęła być pisana od nowa, ponieważ w sierpniu 2011 roku SKS został przekształcony w UKS czyli Uczniowski Klub Sportowy, zachowując przy tym historyczną już nazwę: "SOKOLIK".
I tak od 1 września 2011 roku działa w naszej szkole UKS "SOKOLIK", w którym działają sekcje: Piłki Nożnej, Lekkoatletyki oraz Akrobatyki.
To szeroka oferta zajęć sportowych dla naszych uczniów, która miejmy nadzieję zaowocuje w przyszłości jeszcze lepszymi wynikami na różnych arenach sportowych.
Więcej informacji o działaniach całego UKS, jak i poszczególnych sekcji można sie dowiedzieć przeglądając naszą witrynę.
Zapraszamy.

AKROBATYKA

AKROBATYKA

LEKKOATLETYKA

LEKKOATLETYKA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PLAN TRENINGÓW

PLAN TRENINGÓW
Tygodniowy rozkład zajęć treningowych wszystkich sekcji UKS Sokolik.

REKORDY SZKOŁY

REKORDY SZKOŁY
Najlepsze wyniki osiągnięte przez uczniów naszej szkoły.

MEDALIŚCI

MEDALIŚCI
Medaliści Mistrzostw Wielkopolski Powiatu w Lekkoatletyce.

INFO / REGULAMINY

INFO / REGULAMINY
Informacje sportowe dotyczące: zasad punktacji w klasyfikacji na najlepszego sportowca danego roku szkolnego, regulaminów obiektów sportowych w szkole, i inne.
Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą – Platon
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 924 gości oraz 0 użytkowników.