Aktualności

Previous Next

Plebiscyt Sportowy Gminy Włoszakowice 2018

Drodzy sympatycy UKS "Sokolik" Bukówiec Górny. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym mamy swoich przedstawicieli w Plebiscycie Sportowym Gminy Włoszakowice. Poniżej przedstawiamy Wam ich sylwetki i prosimy o Wasze głosy. Na każdego z kandydatów można wysłać maksymalnie. 3 SMS (koszt SMS-a jest taki jaki nalicza nam operator). Głosowanie trwa od 5 do 18 lutego. Szczegółowe informacje na temat plebiscytu można znaleźć na stronie UG Włoszakowice. Z góry dziękujemy za głosy oddane na naszych zawodników i trenera.

KAROLINA CUKIERSKA

(SMS na numer 4322 o treści MLODY.3  - koniecznie z kropką po słowie MLODY)

Zwyciężczyni rywalizacji na najlepszego sportowca szkoły 2016/17. Karolina to sportowy multitalent.  Z łatwością łączy swoją pasję do gimnastyki i lekkiej atletyki, odnosząc w jednej i drugiej dyscyplinie duże sukcesy. Tylko w zeszłym roku zdobyła 4 medale lekkoatletycznych Mistrzostw Powiatu (18 w Wielkopolsce) oraz srebro międzywojewódzkich i złoto międzypowiatowych zawodów w akrobatyce sportowej. Niezwykła pilność, dążenie do wyznaczonych celów, a także wrodzona skromność i pokora sprawiają, że Karolina może być śmiało postawiona jako wzór młodego sportowca.

SZTAFETA 8X800m

(SMS na numer 4322 o treści DRUZYNA.7  - koniecznie z kropką po słowie DRUZYNA)

W kategorii drużyna roku startuje nasza "złota" sztafeta ostatnich Mistrzostw Powiatu w Sztafetowym Biegu Przełajowym. To drużyna, która w Mistrzostwach Wielkopolski zajęła bardzo wysokie 18 miejsce na ponad 1000 szkół biorących udział w rywalizacji, ustępując tylko dużym, miejskim szkołom. Dziewczęta swój sukces zawdzięczają, nie tylko talentowi ale przede wszystkim treningom do których podchodzą bardzo sumiennie. W skład drużyny wchodzą: Rita Grzesiecka, Jagoda Grześkowiak, Olivia Józefiak, Nikola Sobierajska, Wiktoria Sieracka, Aldona Kot, Marysia Samol i Oliwia Spławska.

DARIUSZ WANDOLSKI 

(SMS na numer 4322 o treści TRENER.5  - koniecznie z kropką po słowie TRENER)

Człowiek legenda naszego klubu. Twórca i założyciel UKS Sokolik oraz nieoceniony trener sekcji gimnastycznej od ponad 20 lat. Pokazy gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu jego podopiecznych niejednego wprawiły w osłupienie i uświetniły niejedną imprezę. Ostatnio zawodniczki trenera Wandolskiego wspięły się na jeszcze wyższy poziom sportowy zdobywając kilkanaście medali w międzywojewódzkich i międzypowiatowych zawodach w akrobatyce sportowej.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 216 gości oraz 0 użytkowników.