Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „ W SKO oszczędzamy – marzenia spełniamy”

W konkursie plastycznym zorganizowanym przez opiekuna SKO – Grażynę Rolla udział wzięli uczniowie klas I ,II , IV , Va , Vb , VI  i VII.

Celem konkursu było propagowanie przez uczniów członkostwa w SKO Banku Spółdzielczego , jako działania służącego wyrabianiu pozytywnych postaw niezbędnych w dorosłym życiu jak i wskazanie oszczędzania jako jednego ze sposobów spełniania marzeń.

Komisja konkursowa wyłoniła  najlepsze prace w dwóch kategoriach kl. I – IV , V – VII.

Kl. I – IV

1 miejsce – Szymon Mikołajewicz kl. IV

2 miejsce – Gabriela Dudziak  kl. II ,  Nikodem Marcinek  kl. IV

3miejsce – Zuzanna Rolla  kl. I

Patryk Jęsiek  kl.IV

Eryk  Malepszak  kl. IV

Zofia Rolla  kl. IV

Hubertr Sterna  kl.I

Kl. VI – VII

1 miejsce – Dominik Strauchmann

2 miejsce – Maria Samol kl. VII , Anna Wojciechowska  kl. VI

3 miejsce – Malwina Poniży  kl. Vb

Nikola Sobierajska  kl. Va

Wiktoria Sieracka  kl. VI

Uczniowie  najlepszych prac  otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły i Opiekuna SKO dyplomy i drobne upominki.

Gratuluję  nagrodzonym uczniom oraz  dziękuję  tym wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie .