Podsumowanie

Nasza strona wciąż się rozwija. Nabieramy doświadczeń i mamy nadzieję, że nasze witryny podobają się oglądającym. Zaliczyliśmy w drugim półroczu minionego roku szkolnego ponad 30000 odwiedzin. To chyba sporo, jak na początkującą witrynę. Dziękujemy wszystkim za to zaufanie i mamy nadzieję, iż nadal będziemy gościć w domach internautów.
    Wciąż czekamy na propozycje zmian, udoskonaleń i  pomysłów, by spełniać Wasze oczekiwania. Kontakt z nami jest bardzo prosty wystarczy napisać e-malia i wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może to pomóc nam w zbudowaniu witryny, w której każdy  znajdzie coś dla siebie i jeśli raz zajrzy, to zawsze będzie chciał tu powrócić.
Image    Warto dodać iż w archiwum można przeczytać starsze artykuły zapoznając się z wydarzeniami jakie  miały miejsce w ciągu minionego roku szkolnego. Wyszukiwarka zamieszczona na stronie, w razie potrzeby może ułatwić znalezienie za pomocą kluczowych słów konkretnych artykułów. Jesteśmy również w trakcie uzupełniania galerii zdjęć od września 2008 roku. Zachęcamy do oglądania.
    Mamy również nadzieję, mimo wakacji nie zapomnicie o nas i nadal będziecie nas odwiedzać. Bo choć oficjalnie zajęć nie ma, to jednak uczniowie naszej szkoły wciąż gdzieś działają i pracują, zatem będzie o czym informować oraz co czytać i oglądać.
    Wszystkim internautom nasza redakcja życzy radosnych, pełnych wrażeń oraz bezpiecznych wakacji i miłego wypoczynku.