"…Byliśmy grzeczni…"

Image    Do naszej szkoły jak co roku zawitał rozdający pyszne smakołyki Wielkanocny Zajączek, na którego z niecierpliwością czekał każdy uczeń. Zajączek zwiedzał po kolei każdą klasę poczynając od tych najmłodszych czyli I,  II, III szkoły podstawowej. Na twarzach najmłodszych uczniów widniał uśmiech i nutka strachu, gdy oczekiwany gość wszedł do ich klasy.
    Uczniowie, aby zasłużyć na nagrodę musieli zaśpiewać piosenkę. Wielką niespodziankę dla naszego Zajączka przygotowała trzecia klasa SP, która zaśpiewała piosenkę po angielsku.
W tym roku wszyscy nauczyciele i uczniowie byli bardzo grzeczni, więc zasłużyli na słodki upominek.
    Niestety Wielkanocny Zajączek nie mógł na długo zostać w naszej szkole, ponieważ miał jeszcze dużo pracy, ale kazał przekazać wszystkim czytelnikom naszej strony życzenia:
Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składam najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz  miłego odpoczynku w gronie rodzinnym.

Do tych życzeń również przyłącza się cała redakcja.Śmiech