Koczury 2010

Image    22 września 15 osobowa delegacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w podsumowaniu akcji ,,Sprzątnie świata” na ternie leśniczówki Koczury.
    Spotkanie miało charakter sportowy , ponieważ rozpoczęło się od otwarcia boiska sportowego. W uroczystości uczestniczyli m.in. wójt Gminy Włoszakowice oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Włoszakowice. Po uroczystości otwarcia reprezentanci wszystkich szkół z terenu gminy wzięli udział w rozgrywkach sportowych.
    Gimnazjaliści stoczyli pomiędzy sobą mecze piłki nożnej, dziewczęta  ze szkoły podstawowej grały w dwa ognie, a maluchy z klas I-III pokonywały tor przeszkód. Wcześniej nasi najmłodsi  koledzy rysowali plakaty propagujące uprawianie sportu.
    W wyniku końcowej rywalizacji nasza szkoła zajęła IV miejsce. Otrzymaliśmy puchar i dyplom uczestnictwa oraz drobne upominki. Na zakończenie odbyło się ognisko z pieczonymi kiełbaskami.