Szkolny konkurs wiedzy z J. angielskiego

Image    Dnia 17.05.2011 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy z J. angielskiego dla klas IV – VI Szkoły Podstawowej. Na 15 uczestników konkursu czekał test określający podstawowe i nieco rozszerzone umiejętności posługiwania się językiem Królowej Elżbiety II. Test sprawdzał umiejętności gramatyczne uczniów, umiejętności właściwego  reagowania w określonej sytuacji językowej a także wyszukiwania informacji w tekście z zakresu szkoły podstawowej.
    Końcowe  wyniki okazały się dość zaskakujące a poziom niezwykle wyrównany i wysoki. Pierwsze miejsce zajął bowiem uczeń klasy IV Rafał Lórych, a na trzecim uplasował się jego kolega z klasy Jakub Poniży, honor starszych klas uratowała Anna Zając, która zdobyła drugie miejsce. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez księgarnię „Polanglo” w Lesznie. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich zapraszamy na kolejną edycję konkursu.