Aktualności

Mecz piłkarski „III G – Reszta Świata”

Image    Dnia 26 września odbył się mecz piłkarski: klasa III gimnazjum – reszta świata. Spotkanie zostało rozegrane na boisku przy czerwonej szkole – potocznie nazywanym Cempa Nou. Mecz dzielił się na dwie połowy po 30 min. W meczu w jednej ekipie brało udział 5 zawodników + bramkarz.
    Drużyny miały też swoją ławkę rezerwowych. Składy oby drużyn były bardzo mocne. Po stronie III G wystąpili: Grzegorz Szkudlarczyk (bramkarz), Dawid Kaczor, Michał Gbór, Szymon Blaszkowski, Mateusz Zapłata, Dominik Sieracki, a także ich wychowawca – Pan Łukasz Stachowiak. Drużynę reszty świata stanowili Pan Dariusz Wandolski(bramkarz), Fabian Sibiński(bramkarz), Pan Łukasz Konieczny, Emil Lipowy, Michał Paul, Kacper Poniży, Dominik Poniży, Adrian Śliwa, Kacper Sobecki, Jakub Grzesiecki, Hubert Rutkowski, Jędrzej Zając i Dawid Marcinek.
    Mecz zakończył się zwycięstwem reszty świata 4-3 ( 2-1 do przerwy). Bramki strzelali kolejno: Łukasz Stachowiak(0-1), Jędrzej Zając (1-1), Łukasz Konieczny (2-1) Łukasz Stachowiak (2-2) Jędrzej Zając (3-2) Dawid Marcinek (4-2) Mateusz Zapłata (4-3).
    Podziękowania składamy Panu Łukaszowi Stachowiakowi który był pomysłodawcą zawodów oraz licznie przybyłym kibicom, którzy podczas tego spotkania głośno dopingowali zawodników.

Odwiedza nas 716 gości oraz 0 użytkowników.