Zakończenie na wesoło 2012

Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, nasza szkoła jak co roku  żegnała na wesoło klasy VI SP i IIIG.

Całą imprezę rozpoczęliśmy od wręczenia nagród w konkursie SKO oraz rozstrzygnięcia i ogłoszenia zwycięzców konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Następnie klasa V SP  pożegnała na wesoło swoich kolegów z klasy IV. Śmiechu było co nie miara, ponieważ żegnający wcielili się w cyrkowe postacie i przygotowali specjalne zadania dla swoich starszych kolegów. Absolwenci Szkoły Podstawowej, dzielnie zmagali się z zadaniami jakie przygotowali im uczniowie klasy V.

Po krótkiej przerwie śniadaniowej wysłuchaliśmy recytacji Rity Skorupińskiej, zwyciężczyni gminnego konkursu recytatorskiego. Ostatnim punktem imprezy było pożegnanie na wesoło klasy IIIG przez klasę II. Przedstawili oni sceny z życia trzeciogimnazjalistów. By wspominali miło spędzony czas w naszej szkole klasa II wręczyła im pożegnalne podarunki. Było wesoło ale i z nutką refleksji.
    Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor, w której słowach czuć już było zbliżające się wakacje. :)