Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2012/2013

Tegoroczny rok szkolny rozpoczął się z małym poślizgiem bo dopiero 3 września. Tradycyjnie, uczniowie szkoły zebrali się o godzinie 8:00 w kościele na Mszy Świętej, odprawionej przez ks. Marka Kanteckiego, aby podziękować Bogu za wspaniale spędzone wakacje i pomodlić się o pomyślność na nowy rok szkolny. Tuż po zakończeniu Eucharystii, uczniowie jak i grono pedagogiczne, przeszli do Sali Wiejskiego Domu Kultury.

Tam pani dyrektor Zofia Dragan powitała wszystkich bardzo ciepłymi słowami, po czym przedstawiła klasom ich wychowawców oraz numery klas, w których uczniowie będą uczyli się na co dzień. W trakcie inauguracji roku szkolnego, głos zabrała pani Maria Rolka, która odczytała przemówienie oraz życzenia w imieniu Wójta Gminy, pana Stanisława Waligóry.
    Po części oficjalnej odsłoniła się kurtyna na scenie naszej sali za którą schowany był sprzęt, jaki szkoła otrzymała za udział w akcji Szkółek Piłkarskich NIVEA. Ilość sprzętu sportowego zrobiła na wszystkich obecnych spore wrażenie. :)
   Następnie wszyscy rozeszli się do swoich klas. Tam została przeprowadzona godzina wychowawcza, zapoznaliśmy się z planem lekcji, a następnie rozeszliśmy się do domów.

Zapraszamy również do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z naszej uroczystości.