Otrzęsiny 1G 2012

Dnia 09.10.2012 r. uczniów I gimnazjum naszej szkoły spotkała miła niespodzianka. Odbyły się praktykowane od wielu lat otrzęsiny, które zawsze przygotowuje klasa o rok starsza.

Tak było i tym razem – uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali program artystyczny, w którym aktywnie uczestniczyli koledzy i koleżanki z klasy I. Humorystyczny scenariusz oparty był na kolejnych etapach powstawania i funkcjonowania rodziny. Pierwszaki musiały uporać się z takimi zadaniami, jak: oświadczyny, zaręczyny, ślub... Ponadto pokazali także swoje umiejętności, w działaniach niezbędnych do funkcjonowania rodziny na co dzień, takich, jak: opieka nad dziećmi (przewijanie niemowlaka), przygotowywanie posiłków (krojenie cebuli) itp. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Było dużo śmiechu i radości, także przy piciu kwaśnej mikstury, a na koniec słodki upominek od II gimnazjum.
Uczniowie klasy II gimnazjum wraz z wychowawcą bardzo dziękują panu Dariuszowi Wandolskiemu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego apelu.