WYJAZD DO KINA KLASY I GIMNAZJUM

17 czerwca 2016 r. odbył się wyjazd uczniów klasy pierwszej gimnazjum do kina. Opiekunem grupy była p. Iwona Grygiel oraz p. Zefiryna Suchanecka. Naszym punktem docelowym był film „Kochaj" Marty Plucińskiej. Nasz autobus wyruszył spod szkoły o godzinie 10.30. Na miejscu wszyscy byliśmy już bardzo podekscytowani. Gdy światła zgasły, wszyscy zamilkli i skupili się na filmie, który rozpoczął się o godzinie 11.30, a trwał 90 minut.

Film „Kochaj” to polska komedia romantyczna.

Opowiada historię Sawy, która przed ceremonią swojego ślubu zaczyna mieć wątpliwości dotyczące swojego wybranka, Jurka. Jej przyjaciółki uważają go za idealnego męża, jednak Sawa, poznając aktora Krzysztofa, zaczyna mieć całkowite wątpliwości. Sawa rozumie jednak, że to właśnie Jurek jest jej miłością…

Wróciliśmy do szkoły ok. godziny 14. Większość klasy stwierdziła, że film był ciekawy i śmieszny oraz oceniła, że decyzja o wyjeździe do kina i wybór właśnie tego filmu spośród dość obszernego repertuaru była słuszna.