Rekordy Szkoły

DZIEWCZĘTA

Lp.

Dyscyplina

Wynik

Imię i nazwisko

Rok ustanowienia

1.

60m

8,70s

Natalia Motuzna

2016r.

2.

100m

14,20s

Karolina Cukierska

2018r.

3.

300m

50,67s

Zofia Marcinek

2017r.

4.

200m ppł.

38,80s

Karolina Cukierska

2017r.

5.

300m ppł

57,32s

Luiza Kowalczyk

2013r.

6.

600m

1:55,70s

Aldona Kot

2018r.

7.

1000m

3:30,91s

Estera Śliwa

2017r.

8.

2000m

8:44,90s

Aldona Kot

2018r.

9.

Sztafeta 4x100m

1:00,11s

Rita Skorupińska, Alicja Drobnik, Karolina Cukierska, Nadia Lipowa

2018r.

10.

Sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m)

2:50,84s

Oktawia Kowalczyk, Paulina Motuzna, Agnieszka Buchert, Luiza Kowalczyk

2013r.

11.

Rzut oszczepem

24,90m

Sandra Hanusek

2013r.

12.

Rzut pił. palantową

42m

Adrianna Maciejewska

2000r.

13.

Pchnięcie kulą (3kg.)

9,50m

Adrianna Maciejewska

2003r.

14.

Skok w dal

4,52m

Aldona Kot

2018r.

15.

Skok wzwyż

125cm

Marta Rolla

2011r.

16.

Czwórbój LA indywidualnie

275 pkt.

Aldona Kot

2018r.

17.

Czwórbój LA drużynowo (dz.)

1181 pkt.

Rita Grzesiecka, Jagoda Grześkowiak, Aldona Kot, Maria Samol, Nadia Szady, Oliwia Spławska

2018r.

CHŁOPCY

Lp.

Dyscyplina

Wynik

Imię i nazwisko

Rok ustanowienia

1.

60m

8,30s

Szymon Apolinarski

2004r.

2.

100m

12,28s

Szymon Kot

2018r.

3.

300m

39,37s

Michał Gbór

2012r.

4.

200m ppł.

36,04s

Mikołaj Małecki

2017r.

5.

300m ppł.

44,27s

Eryk Poniży

2012r.

6.

1000m

3:05,98s

Błażej Kot

2018r.

7.

2000m

6:42,54s

Bartosz Zając

2004r.

8.

3000m

11:33,23s

Marek Głuszak

2003r.

9.

Sztafeta 4x100m

51,83s

Natan Lórych, Błażej Kot, Mikołaj Małecki, Szymon Kot

2018r.

10.

Sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m)

2:19,00s

Michał Paul, Eryk Woźniak, Michał Gbór, Eryk Poniży

2012r.

11.

Rzut oszczepem

35,84m

Tomasz Sowijak

2016r.

12.

Rzut pił. palantową

52,5m

Natan Lórych

2017r.

13.

Pchnięcie kulą (4kg.)

11,12m

Szymon Rozwalka

2012r.

14.

Pchnięcie kulą (5 kg.)

9,73m

Jakub Kaczor

2015r.

15.

Skok w dal

5,42m

Jakub Poniży

2016r.

16.

Skok wzwyż

145cm

Michał Paul

2012r.

17.

Czwórbój LA indywidualnie

247 pkt.

Natan Lórych

2017r.

18.

Czwórbój LA drużynowo (ch.)

768 pkt.

Szymon Kot, Przemysław Lipowy, Mikołaj Królikowski, Szymon Lipowy, Filip Urbaniak, Patryk Obiegała

2015r.

Wyniki te zostały ustanowione na zajęciach w-f i zawodach sportowych.

Notowanie wyników rozpoczęto od roku szkolnego 1999/2000

Rekord bieżni (250 metrów) 35,6s – Michał Gbór 2011r. Paulina Motuzna – 42,3s – 2011r.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.