Szkolny konkurs wiedzy z J. angielskiego

W dniu 17 marca 2010 roku odbył się szkolny konkurs wiedzy z J. Angielskiego dla uczniów Gimnazjum.. Konkurs odbył się w formie testu składającego się z 80 pytań zamkniętych obejmujących wiedzę z zakresu szkoły gimnazjalnej.     Do konkursu przystąpiło 15-stu uczniów klas I – III Gimnazjum. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał nauczyciel J.angielskiego pan Łukasz Stachowiak. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a różnice w czołówce niewielkie. Po sprawdzeniu wszystkich prac i podliczeniu punktów Jury wyłoniło laureatów konkursu, którymi zostali:

1.    Marta Rolla –  klasa II gimnazjum
2.    Agnieszka Zapłata –  klasa II gimnazjum
3.    Agnieszka Koschel –  klasa II gimaznjum
4.    Sara Łuczak –  klasa III gimnazjum
5.    Sandra Rękoś i Krzysztof Zapłata – obydwoje I gimnazjum

Wszyscy uczestnicy i laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz bony rabatowe do zrealizowania w księgarni językowej Polanglo, która była fundatorem wszystkich nagród, a najlepsza szóstka , poza nagrodami  otrzymała również dyplomy.