Konkurs plastyczny

Dnia 11.01.2010r został ogłoszony w naszej szkole konkurs organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ”. W tym roku wyglądał on nieco inaczej niż w poprzednich latach, ponieważ prace plastyczne nie dotyczyły samego Biegu Sokoła, lecz działalności Towarzystwa.
    Technika  pracy była dowolna. Konkurs był obowiązkowy dla uczniów klas gimnazjalnych i dla chętnych z młodszych klas szkoły podstawowej. Prace przyjmowała  p. Hanna Owsianna, która przekazała je komisji oceniającej.
    Po kilku tygodniach oczekiwań jury ogłosiło wyniki.  Zdaniem prezesa towarzystwa p. Pawła Marcinka wybór prac był bardzo trudny.
Ostatecznie zwycięzcami konkursu zostały: Sylwia Mierzyńska i Katarzyna Sobecka. Jury przyznało również wyróżnienia następującym osobom: Katarzynie Marciniak, Sarze Łuczak, Marcie Rolli, Krzysztofowi Simonowi. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.