Pasowanie pierwszoklasistów 2011

Image    25 października 2011r. był wyjątkowy dla naszych pierwszoklasistów. Właśnie tego dnia na uroczystym apelu odbyło się pasowanie uczniów klasy I. Wśród zaproszonych gości był przedstawiciel Gminy Włoszakowice, podinspektor do spraw oświaty p. Marek Wodawski, ks. Proboszcz Marek Kantecki, sołtys wsi p. Tadeusz Malepszy, p. dyrektor Zofia Dragan, pielęgniarka p. Maria Hałupka, bibliotekarka p. Grażyna Hasse i panie z Rady Rodziców Sylwia Grzesiecka i Izabella Gbór.
    Zanim nastąpił akt ślubowania i pasowania pierwszoklasiści popisywali się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w pierwszych tygodniach nauki. Były wierszyki, piosenki i tańce. Po uroczystym pasowaniu głos zabrała p. dyrektor życząc nowym uczniom samych sukcesów w nauce i przyjemnego pobytu w szkole. Dzieci otrzymały legitymacje szkolne oraz okazjonalne dyplomy. Wspaniałe prezenty wręczyli im także zaproszeni goście. Po apelu, w którym wzieli udział także rodzice pierwszoklasistów odbyło się spotkanie przy kawie i ciastkach upieczonych przez mamy.
    Za miłe słowa i prezenty dziękują uczniowie klasy I i wychowawczyni M. Zając